+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

AKRILINIS GRUNTAS „AV-100“

 

ProProducts – akrilinis gruntas „AV-100“ tai vieno komponento, neturintis pigmento ir tirpiklio gruntas. Nutepus gruntu porėtus paviršius užsisandarina poros, paviršiai tampa nepralaidūs vandeniui, o jų medžiagos apsaugomos nuo drėgmės. Paviršius atstumia vandenį, padidėja jo atsparumas nešvarumams ir jis išlieka “kvėpuojantis”.

 

Panaudojimas – produktas specialiai pritaikytas išorės ir vidaus darbams dengiant šarminius paviršius (mūrą, tinką, betoną, cementinius pagrindus). Nutepus akriliniu gruntu „AV-100“, paviršiai apsaugomi nuo druskų, chemikalų ir rūgščių, esančių užterštame lietaus vandenyje. Gruntas taip pat apsaugo paviršius nuo įtrūkimų, atsirandančių įšalimo-atšilimo ciklų pasėkoje.  Produktas tinka vidaus darbams izoliuojant ir apsaugant paviršius nuo vandens sunkimosi per porėtas medžiagas (pavyzdžiui, tinka hidroizoliacijai klojant keramines plyteles). Skirtas naudoti vidaus ir išorės darbams.

 

Naudojimo nurodymai

  • Paviršius turi būti švarus ir sausas.
  • Prieš panaudojimą gruntą  gerai išmaišykite.
  • Jei senas betonas ar tinkas gali atskilti , jį reikia atmušti plaktuku ir nuvalyti tas vietas metaliniu šepečiu iki tvirto paviršiaus. Įsitikinkite, kad drėgmės kiekis paviršiuje neviršija 15%.
  • Dengiant dažytus paviršius  prieš tai turi būti nuvalytos visos atsilupusios medžiagos. Blizgius  dažytus paviršius prieš dengimą sušiauškite švitriniu popieriumi.
  • Užtepkite vieną sluoksnį teptuku ar voleliu taip, kad susidarytų vientisa plėvelė. Išeiga 150-200 ml/m2 (5-7 m2/l) vienam sluoksniui priklausomai nuo paviršiaus. Gruntuojant keliais sluoksniais pirmą sluoksnį rekomenduojama palikti džiūti per naktį.

 

Darbinė temperatūra ne žemesnė kaip 5°C

Džiūvimo laikas 1 val. (  esant +20°C ir 50 % sant. oro drėgn.).

Valymas muilinu vandeniu. Po sudžiuvimo- mechaniškai.

Įpakavimas – 5 l, 10 l, 20 l plastikinėje taroje

Saugojimas – 12 mėnesių. Nesunaudojus viso kiekio sandariai uždarykite pakuotę.  Saugojimo temperatūra tarp +5 ir 25°C.  Saugokite nuo aukštos temperatūros ir užšalimo.