+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

UNIVERSALŪS STATYBINIAI KLIJAI

Pro Fix – tai dviejų komponentų, lengvai sumaišomi, vandeniui atsparūs, polimeru modifikuoti klijai, kurie gerai sukimba su betonu, gipso- kartono plokštėmis, mūru, mineraline vata ir putų polistirolu. Paviršiaus nelygumus (grubios tekstūros betonas, t.t.) kompensuoja medžiagoje esantis didelis kietų dalelių kiekis. Lengvai šlifuojamas.

 

Panaudojimas – Pro Fix  naudojamas mineralinės vatos ir putų polistirolo plokštėms klijuoti prie mineralinių paviršių.Tinka plyšiams ir įtrūkimams betone bei mūre užtaisyti. Stingsta greitai, stingdami nesusitraukia. Sustingęs Pro Fix gerai apsaugo nuo drėgmės. Naudojant vietose, kur reikalaujama ypatingo stiprumo, sukibimo ir elastingumo, rekomenduojama pridėti 25-30% Pro Acrylic Primer, kuris pagerina klijų darbinę konsistenciją. Tinka keraminių plytelių klijavimui ant sienų ir grindų drėgnoje aplinkoje (voniose, virtuvėse, dušuose ir t.t.), kitiems darbams. Vidaus ir išorės darbams.

 

Techninės charakteristikos

Tipas: polimeru modifikuotas portlandcementis.

Vandeniu skiedžiama medžiaga.

Tamprumas: ± 2%.

Kietų medžiagų: 100%.

Tankis: 2,9 g/cm3 (pilt. tankis 1,3 g/cm3).

Spalva: Pilka.

Aplinkos temperatūra:  -40°C ir + 120°C.

Sukimbamumas: ³ 1 MPa (su betonu), ³ 0,1 MPa (su termoizoliacine plokšte).

 

Naudojimas                                                              

  • Paviršius turi būti tvirtas ir švarus. Tas vietas, kur senas betonas ar tinkas yra apiręs, reikia nudaužyti plaktuku ir nuvalyti metaliniu šepečiu iki tvirto paviršiaus.
  • Porėtus paviršius (kreiduotas betonas, mūras, t.t.) prieš apdirbimą nugruntuokite vandeniu atskiestu  Pro Acrylic Primer (1:1). Palaukite, kol išdžius.
  • Sumaišykite produktą su vandeniu proporcija 4:1(4 dalis miltelių ir 1 dalį vandens) pagal svorį arba 5:1 pagal tūri ir intensyviai maišykite 5-6 min. iki vientisos pastos susidarymo. Paruoštą kiekį sunaudokite per 1-2 val. Kad geriau sukibtų, apdirbamą paviršių sudrėkinkite. Maišydami su Pro Acrylic Primer, vandens nepilkite.
  • Paskleiskite dantyta mentele ar glaistykle. Nereikalingą medžiagos likutį pašalinkite drėgna kempine.
  • Prieš tolimesnį apdirbimą turi praeiti 24 val. Pilnas atsparumas vandeniui pasiekiamas po 7 parų.

 

Darbinė temperatūra – ne žemesnėje kaip 5°C  temperatūroje.

Nelipni plėvelė ant paviršiaus – 4 val. (  esant +20°C ir 50 % sąnt. oro drėgn.).

Valymas – vandeniu. Po sudžiuvimo- mechaniškai.

Įpakavimas – 25 kg  popieriniai maišai.

Saugojimas -12 mėnesių. Nesunaudojus viso kiekio sandariai uždarykite pakuotę. Saugojimo temperatūra tarp +5 ir 25°C.Saugokite  nuo drėgmės ir aukštos temperatūros.