+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

Modeliuojamas apdailinis tinkas MT

 

ProProducts modeliuojamas apdailinis tinkas yra mineralinis, polimerais modifikuotas. Susideda iš aukštos kokybės balto cemento, dolomito, polimero miltelių, ir marmuro užpildo.

Panaudojimas. Šis apdailinis tinkas naudojamas šiltinimo sistemos “Pro Thermo Wall” dekoratyviniam sluoksniui, bei tradicinei apdailai ant lygių mineralinių paviršių (stiprūs tinkuoti paviršiai, betonas, cementinės plokštės). Skirtas naudoti  vidaus ir išorės darbams.

 

Savybės. Atsparus vandeniui ir šalčiui, ir atmosferinių teršalų poveikiui, kvėpuojantis, gerai sukimba su lygiais ir mažai vandens įgeriančiais paviršiais. Tonavimui naudojami pigmentai atsparūs šviesos bei šarmų poveikiui.

 

Techninės charakteristikos

Išeiga: apie 1,6  kg/m2  1 sluoksnio mm.

Sumaišymo su vandeniu santykis: 0,20-0,22:1,0 (vanduo : sausas mišinys).

Temperatūra, tinkama darbui : + 5°C iki + 30°C.

Stipris gniuždant: >5 Mpa.

Sukibimo  stipris su betonu: >0,5 Mpa.

Atviro  džiūvimo laikas: 15 min.po tinko uždėjimo.

Spalva: balta (kitos spalvos  pagal užsakymą).

 

Paviršiaus paruošimas, tinko padengimas

  • Paviršius turi būti tvirtas ir švarus. Jei senas betonas ar tinkas atskilęs, jį reikia atmušti plaktuku ir nuvalyti tas vietas metaliniu šepečiu iki tvirto paviršiaus, taip pat nuvalyti senų dažų likučius. Nelygumus užtaisyti. Reikia įsitikinti, kad drėgmės kiekis paviršiuje neviršija 4%.
  • Prieš dedant tinką paviršius nugruntuoti giluminiu gruntu “AV-100” (palikite džiūti 24 val.). Ypatingai porėtus ir atvirus mūro  paviršius, tokius kaip akytbetonio blokeliai, nuglaistykite su tinkavimo-glaistymo mišiniu “Pro Basecoat”.
  • Suberti 4 dalis tinko miltelių į 1 dalį vandens pagal svorį (5,0-5,5 litro vandens 25 kg tinko) ir lėtai maišyti 5-6 min. iki vientisos pastos susidarymo. Palikti 10 min. ir prieš naudojimą permaišyti. Sumaišytą pastą  sunaudoti per 1 val. Nerūdijančio plieno glaistykle tinkuojamą paviršių padengti apdailinio tinko sluoksniu. Modeliavimas galimas su bet kokiais darbo įrankiais, tokiais kaip glaistyklė, šepetėlis, kempinėlė ir kiti, kol  suformuojama galutinė tekstūra. Darbo technika, apdorojimo įrankiai, o taip pat ir pagrindas turi žymios įtakos rezultatui. Pastos likutį nuvalyti drėgna kempine. Pirminis tinko džiūvimo laikas – 24 val. Per šį laiką tinkuotą paviršių reikia apsaugoti nuo lietaus ir tiesioginių saulės spindulių. Visos minėtos rekomendacijos galioja esant lauko temperatūrai +20°C ir 50 % santykiniam oro drėgnumui. Dirbant su spalvotu tinku rekomenduojama perskaityti papildomas gamintojo rekomendacijas.

 

Valymas vandeniu. Po sudžiuvimo- mechaniškai.

Įpakavimas 25 kg  popieriniai maišai.

Saugojimas 6 mėnesius. Nesunaudojus viso kiekio sandariai uždarykite pakuotę. Saugojimo temperatūra tarp +5 ir +25°C.  Saugokite nuo šalčio ir aukštos temperatūros.