+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

Šiltinamų fasadų kokybei labai didelę įtaką turi profiliai, tinklelis, smeigės ir kitos tvirtinimo detalės.

 

Profiliai

Pagrindiniai šiltinimo darbuose naudojami profiliai:

  • cokolinis
  • kampinis su tinkleliu
  • tinko ir langų (durų) sujungimo profilis
  • „nulašėjimo“ profilis

Be šių pagrindinių yra visa eilė specialių profilių, kurie skirti išspręsti atskirus šiltinimo mazgus.

 

Armavimo tinklelis atlieka ypač svarbų vaidmenį šiltinimo sistemoje. Jis atlaiko visus fasado įtempimus. Nepanaudojus armavimo tinklelio, arba pasirinkus ne tos rūšies tinklelį, apšiltintas fasadas sutrūkinės. Fasadų šiltinime naudojamas tinklelis turi būti 160 g/m2 arba 200 g/m2 svorio.

 

Smeigės yra skirtos šilumos izoliacijos medžiagoms tvirtinti, jos efektyviai pritaikytos prie naudojamų šilumos izoliacijos ir statybinių medžiagų. Pagal montavimo būdą smeiges galima suskirstyti į įkalamas, įsukamas ir prišaunamas. Taip pat smeigės skiriasi ilgiu, išsiplėtimo sienoje laipsniu. Smeigės yra su plastikine ar metaline vinimi.

 

Kokias reikia pasirinkti smeiges priklauso nuo fasado pagrindo (plytos, gelžbetonio konstrukcijos, akytbetonio blokeliai ir t.t.) ir nuo apšiltinimo medžiagos (putų polistirenas ar akmens vata). Priklausomai nuo pastato aukštingumo ir konstrukcijos sudėtingumo, taikomos įvairios smeigiavimo schemos.

 

Paprastai kiekvienam šiltinamam objektui individualiai yra parenkami reikalingi profiliai, smeigės, numatomos smeigiavimo schemos.

 

Visus klausimus apie profilius, smeiges ir kitas tvirtinimo detales mes jau daugelį metų visada išsprendžiame su kompanija EJOT. Kompanijos produkcija gaminama Vokietijoje. Visa produkcija labai kokybiška, sertifikuota. Su EJOT kompanija labai malonu dirbti, sandėliuose palaikomas didelis prekių asortimentas ir dirbant su vienu tiekėju galima išspręsti faktiškai visas iškilusias problemas.

Detaliai susipažinti su visa EJOT produkcija galima adresu www.ejot.lt