+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

ProProducts smulkus cementinis glaistas GF-100 skirtas betoninių ir tinkuotų fasadų, o taip pat betoninių, tinkuotų (išskyrus kalkinius tinkus) sienų ir lubų, esančių sausose bei drėgnose patalpose, baigiamajam glaistymui. Glaistas yra atsparus šalčiui, drėgmei, džiūdamas netrūkinėja, lengvai šlifuojamas, mažina dažų sąnaudas.

 

Paviršiaus paruošimas.

Paviršius turi būti tvirtas ir švarus. Ant jo neturi būti riebalų, dulkių ir kitų nešvarumų mažinančių sukibimą. Langai ir kiti neglaistomi paviršiai turi būti atidžiai uždengti. Labai sausus paviršius prieš glaistymą reikia sudrėkinti. Glaistant stipriai drėgmę sugeriančius paviršius būtina juos nugruntuoti PropProducts „Giluminiu gruntu AV-100. Didesnius nelygumus prieš glaistymą reikia išlyginti mišiniu “PRO BaseCoat”.

 

Glaisto paruošimas.

Sausas mišinys supilamas į švarų, vėsų vandenį (nuo 15°C iki 20°C) ir išmaišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektrine maišykle, o nedidelius kiekius (iki 2 kg.), galima išmaišyti ir rankiniu būdu. Po 5-8 min. sumaišyta masė dar kartą permaišoma. Pradėjusio kietėti glaisto nebegalima skiesti vandeniu ir jo naudoti.

 

Glaistymas.

Ant paruošto paviršiaus glaistas glaistykle užtepamas plonu tolygiu sluoksniu (iki 1 mm). Jeigu reikia glaistyti kelis kartus, reikia įsitikinti, kad prieš tai esantis glaisto sluoksnis pilnai išdžiūvo. Glaistas pilnai išdžiūsta per 1-3 paras (priklausomai nuo oro sąlygų). Išdžiuvęs glaistas šlifuojamas smulkiu abrazyviniu popieriumi. Nuglaistytą paviršių 3 paras saugoti nuo lietaus, tiesioginių saulės spindulių ir šalčio.

 

Dėmesio: Darbai turi būti atliekami sausomis sąlygomis, prie oro ir pagrindo temperatūros nuo +5°C iki +30°C. Mišinio sudėtyje esantis cementas yra šarminė medžiaga, todėl venkite jo įkvėpti ir stenkitės, kad jis nepatektų ant odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant gerai praplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Visi pateikti duomenys ir rekomendacijos galioja esant +20°C temperatūrai bei 65 % santykinei drėgmei. Jeigu sąlygos kitokios, medžiagos parametrai gali pakisti.

 

Techniniai duomenys

 

Spalvos balta, pilka
Maksimalus vieno sluoksnio storis  1 mm
Maksimalus visų sluoksnių storis  2 mm
Vandens kiekis 25 kg. sausų mišinių 7,5-8,5  litrai
Paruoštą glaistą sunaudoti per 2 val.
Sukibimo stipris  su betoniniais paviršiais ne mažiau 0,5 N/mm2
Užpildo dydis  0,1 mm
Sąnaudos 0,5-1,2 kg./m2
Atitinka standartą LST 1556: 2000;

 

Įpakavimas – 20 kg popieriniai maišai.

 

Valymas vandeniu. Kai išdžiūsta-mechaniškai.

 

Saugojimo laikas – sausose patalpose ir sandariuose įpakavimuose – iki 6 mėn. nuo pagaminimo datos.