+370 650 25035 info@dafasta.lt

Product Details

TINKAVIMO-GLAISTYMO MIŠINYS

 

Pro BaseCoat – tai dviejų komponentų,lengvai sumaišomas, vandeniui atsparus  tinkavimo- glaistymo mišinys, kuris gerai sukimba su betonu, keraminėmis plytelėmis, gipso- kartono plokštėmis, mūru ir putų polistirolu. Stingdamas nesusitraukia.

 

Panaudojimas. Pro BaseCoat – tai elastingi klijai armuojančiam tinkleliui priklijuoti prie mineralinės vatos ir putų polistirolo. Absorbuoja šiluminio plėtimosi skirtumus tarp putų polistirolo ir cementinių medžiagų. Tinka dideliems plyšiams ir įtrūkimams betone ir mūre užtaisyti. Sustingęs Pro BaseCoat gerai apsaugo nuo drėgmės. Tinka naudoti vidaus ir išorės darbams.

 

Techninė charakteristikos

Tipas: Polimeru modifikuotas Portlandcementis  su 100%- inių   akrilu.

Vandeniu skiedžiama medžiaga.

Tamprumas: ± 2%.

Kietų medžiagų: 100%.

Tankis: 2,4 g/cm3 (pilt. tankis 1,5 g/cm3).

Spalva: šviesiai pilka.

Aplinkos temperatūra: -40°C ir + 120°C.

 

Savybės

Vandens įgeriamumas: 80 g/m2/h.

Atsparumas gniuždymui: ³ 5,0 MPa

Sukimbamumas: ³ 2,0 N/mm2 (su betonu), ³ 1,0 N/mm2 (su gipso-kartonu), ³ 0,25 N/mm2 (su termoizoliacine plokšte)

Atsparumas šalčiui – ³ F 75.

 

Naudojimo nurodymai                     

  • Paviršius turi būti tvirtas ir švarus. Tas vietas, kur senas betonas ar tinkas yra apiręs, reikia nudaužyti plaktuku ir nuvalyti metaliniu šepečiu iki tvirto paviršiaus.
  • Porėtus paviršius (betonas, gipso- kartono plokštės, tinkas, mūras) stipriai drėgmės veikiamose vietose (naudojant išorės darbams ir voniose, dušuose, t.t.) prieš apdirbimą nugruntuokite Pro Acrylic Primer. Palaukite, kol išdžius.
  • Sumaišykite produktą su vandeniu proporcija 4:1(4 dalis miltelių ir 1 dalį vandens) pagal svorį arba 5:1 pagal tūri ir lėtai maišykite 5-6 min. iki vientisos pastos susidarymo.  Palikite 15 min., prieš naudojimą permaišykite.  Paruoštą kiekį sunaudokite per 2 val. Kad geriau sukibtų, apdirbamą paviršių sudrėkinkite. Maišydami su Pro Acrylic Primer, vandens nepilkite.
  • Paskleiskite dantyta mentele ar glaistykle  2-3 mm. storio sluoksniu taip, kad pilnai padengtų tinklelį. Paviršius išlyginkite tinkamu kampu vertikaliai braukdami mentele. Netepkite per daug medžiagos. Nereikalingą likutį pašalinkite drėgna kempine.
  • Medžiagos sunaudojimas- apie 1,5 kg/mm storio ir m2.

 

Darbinė temperatūra: ne žemesnė kaip 5°C

Nelipni plėvelė ant paviršiaus susidaro po 1 val. (  esant +20°C ir 50 % sąnt. oro drėgn.).

Valymas: vandeniu. Po sudžiuvimo- mechaniškai.

Įpakavimas: 25 kg  popieriniai maišai.

Saugojimas 12 mėnesių. Nesunaudojus viso kiekio sandariai uždarykite pakuotę. Saugojimo temperatūra tarp +5 ir 25°C.  Saugokite nuo drėgmės ir aukštos temperatūros.