+370 650 25035 info@dafasta.lt

Plieninių metalo konstrukcijų dažymas

Siūlome Jums CROWN (Anglija) gaminamus produktus metalo konstruncijų dažymui.

Šiais dažais jau prieš daug metų (10-17 metų) yra nudažyti retransliacijos bokštai Sitkūnuose, Kauno radijo ir televizijos bokštai, Vilniaus televizijos bokšto metalinės konstrukcijos ir daugelis kitų. Dažai pasiteisino kaip kokybiški ir ilgaamžiai.

 

Metalinės konstrukcijos paprastai būna nudažytos ir perdažytos „šimtu“ sluoksnių įvairiausių dažų, kurie kai kuriose vietose tik išblukę, tačiau labai gerai sukibę su paviršiumi ir nesilupa, o kitose vietose yra nusilupę iki pagrindo. Metalas tose vietose yra jau surūdijęs.

Kaip paruošti tokį sudėtingą paviršių ir kaip jį perdažyti, žinant, kad darbai yra atliekami dideliuose aukščiuose, kur negalima panaudoti įrangos ir viskas turi būti padaryta paprastai, rankiniu būdu?

Pateikiame Jums jau ne kartą išbandytą paviršiaus paruošimo ir dažymo technologiją.

 

Paruošimo ir dažymo technologija.

Paviršius buvo nudažytas ir yra perdažomas.

 

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS. Visas paviršius turi būti nuvalytas mechaniškai nuo riebalų, purvo, dulkių, besilupančių dažų, birių rūdžių. Tai paprastai yra atliekama plieniniais šepečiais. Likutinės, įrūdijusios į metalo paviršių rūdys gali likti, nes Crown “Universalus metalo gruntas” savo sudėtyje turi rūdžių surišiklį, kuris suriša likutines rūdis ant metalo.

 

PAVIRŠIAUS DAŽYMAS.

Tos paviršiaus vietos, kur dažai visiškai nusivalė iki metalo ne vėliau kaip po 16 val. turi būti nugruntuotos Crown “Universaliu metalo gruntu”.

 

CROWN Universal Metal Primer:

Nugruntavus, ne anksčiau kaip po 6 val. ir ne vėliau kaip po 3 parų visas metalo paviršius turi būti nudažytas atitinkamos spalvos Crown “Gruntiniais dažais”.

 

CROWN Full Undercoat

Nudažius metalą Crown “Gruntiniais dažais”, ne anksčiau kaip po 16 val. ir ne vėliau kaip po 3 parų visas metalo paviršius turi būti nudažytas atitinkamos spalvos Crown “Blizgančiais dažais”.

 

 CROWN Full Gloss

Sausos plėvelės storis – 73,00 mikronai (nudažius paviršių vienu sluoksniu gruntiniais ir vienu sluoksniu blizgančiais dažais)